CSI Deurne 29 juni - 3 juli

Na 2 succesvolle weekenden CSI Deurne gaat Green Valley Estate haar derde CSI Deurne organiseren van 29 juni t/m 3 juli. Het programma biedt een CSI2*, CSI1* en CSIYH1* aan. Kom een kijkje nemen naar het hoogste niveau van de springsport en geniet van een hapje en een drankje in het Sportcafé of op het terras.
De shops van Teun van Riel en Horse Power Food zijn natuurlijk ook geopend.

 

Er is van alles te beleven in o.a. het: strodorp 'Green Valley Village', ook VAMOS uit Deurne is erbij!
Op vrijdag, zaterdag en zondag is er in en rondom ons gebouw een expositie van schilderijen, keramiek en brons.

TIjdens het weekend is er kindervermaak, een BBQ- en pizza-stand, Loaded Fries. 

Vrijdag is FEESTAVOND met DJ Nick vanaf 21.00 uur.
En... op zaterdagavond 2 juli is er vanaf 22.00 uur een live-optreden van JONNY SMOKES! 

Je kunt het terrein ook betreden via de poort achter bij het Zandbos.

Een VIP arrangement boeken voor zondag 3 juli kan via: reserveringen@greenvalleyestate.nl

Kortom: Ben jij erbij? Gezellig!

<<< Terug naar overzicht

Overname NHB Deurne tot Green Valley Estate

Overname NHB Deurne tot Green Valley Estate

Het voormalige NHB Deurne is juni 2021 gekocht door de Deurnese familie Van den Eijnden en kreeg een nieuwe naam: Green Valley Estate. Samen met een aantal deskundigen bundelen zij hun krachten om het Hippisch Centrum tot een succes te maken. Lees verder >>>

Green Valley Competitie, Pony Sunday en Dutch Arabian Studbook

- GREEN VALLEY COMPETITIE - De Green Valley competitie is een onderlinge springwedstrijd bij Green Valley Estate.  Om deel te mogen nemen aan deze wedstrijden moet u lid zijn van onze vereniging. Iedereen kan lid worden, het lidmaatschap is geldig gedurende één kalenderjaar. Door lid te worden van onze vereniging wordt u ook automatisch lid van de KNHS. Voor meer info kunt u kijken bij Sport -> Wedstrijden -> GVE competitie. Inschrijven kan via entry.equipe.com Het Sportcafé is tijdens de wedstrijden open voor een hapje en een drankje. - PONY SUNDAY - Voor de tweede keer sinds de opening van Green Valley Estate organiseren we op zondag 11 september Jumping, volledig in het teken van de pony. Iedereen is welkom, jong en oud, beginnende ruiters/amazones of licht gevorderden. Maak kennis met Green Valley Estate in de groene bosrijke omgeving en ervaar onze Agterberg bodems, die bekend zijn over de hele wereld. PONY SUNDAY speciaal voor jou! Schrijf je snel in: entry.equipe.com vol is vol. Houd ook onze socials in de gaten.  - DUTCH ARABIAN STUDBOOK - Nationale kampioenschappen van 09:00 tot 18:00 uur in de Zandboshal met ongeveer 70 deelnemers. Voor info: www.avsweb.nl   Lees verder >>>

Onze Sponsoren

Kom in contact