Sport
De kans om te excelleren
Leisure
Om de passie te ervaren
Food
De drive om te innoveren
Business
Om groei te stimuleren

Green Valley Competitie, Pony Sunday en Dutch Arabian Studbook

- GREEN VALLEY COMPETITIE -

De Green Valley competitie is een onderlinge springwedstrijd bij Green Valley Estate. 
Om deel te mogen nemen aan deze wedstrijden moet u lid zijn van onze vereniging. Iedereen kan lid worden, het lidmaatschap is geldig gedurende één kalenderjaar. Door lid te worden van onze vereniging wordt u ook automatisch lid van de KNHS. Voor meer info kunt u kijken bij Sport -> Wedstrijden -> GVE competitie. Inschrijven kan via entry.equipe.com
Het Sportcafé is tijdens de wedstrijden open voor een hapje en een drankje.

- PONY SUNDAY -

Voor de tweede keer sinds de opening van Green Valley Estate organiseren we op zondag 11 september Jumping, volledig in het teken van de pony.
Iedereen is welkom, jong en oud, beginnende ruiters/amazones of licht gevorderden.

Maak kennis met Green Valley Estate in de groene bosrijke omgeving en ervaar onze Agterberg bodems, die bekend zijn over de hele wereld.
PONY SUNDAY speciaal voor jou! Schrijf je snel in: entry.equipe.com vol is vol.
Houd ook onze socials in de gaten. 

- DUTCH ARABIAN STUDBOOK -

Nationale kampioenschappen van 09:00 tot 18:00 uur in de Zandboshal met ongeveer 70 deelnemers.
Voor info: www.avsweb.nl

 

<<< Terug naar overzicht

Overname NHB Deurne tot Green Valley Estate

Overname NHB Deurne tot Green Valley Estate

Het voormalige NHB Deurne is juni 2021 gekocht door de Deurnese familie Van den Eijnden en kreeg een nieuwe naam: Green Valley Estate. Samen met een aantal deskundigen bundelen zij hun krachten om het Hippisch Centrum tot een succes te maken. Lees verder >>>

CSI DEURNE 21 t/m 25 september

Green Valley Estate organiseert weer een CSI Deurne van 21 t/m 25 september. Het programma biedt een CSI1*, CSI2* en CSIYH1* aan. Kom een kijkje nemen en geniet van de springsport op het hoogste niveau. De shops van Teun van Riel en Horse Power Food op ons terrein zijn geopend. Er is van alles te beleven met o.a. een strodorp, heerlijk ijs van De Gebroeders, Bo Kado Workshops, Kapsalon Four looks, Leegvelder producten en veel kindervermaak. Heerlijk eten en voldoende drank bij de Foodcorner in het Sportcafé, de Foodtruck of bij de Coffeecorner zal niet ontbreken.  Vrijdag 23 september is het FEESTAVOND met DJ Nick vanaf 19.00 uur. En... op zaterdagavond 24 september is er vanaf 19.00 uur een live-optreden van de rock-coverband SMASH!  Je kunt het terrein ook betreden via de poort achter bij het Zandbos. Kortom: Bijzijn is meemaken! Lees verder >>>

Onze Sponsoren

Kom in contact